align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 08.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce U12 8 6 1 1 42:14 19
2. Triglav Podgorje-beli U12 8 5 3 0 34:16 18
3. Škofja Loka-Medvode U12 8 3 1 4 21:18 10
4. Šenčur U12 8 2 0 6 18:43 6
5. Triglav Domplan-bordo U12 8 1 1 6 14:38 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 08.06.19
Šobec Lesce U12:Triglav Podgorje-beli U12 4 : 6 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo U12:Škofja Loka-Medvode U12 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 01.06.19
Triglav Podgorje-beli U12:Triglav Domplan-bordo U12 4 : 4 (2 : 2) zapisnik
Šenčur U12:Šobec Lesce U12 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
8. krog 25.05.19
Škofja Loka-Medvode U12:Triglav Podgorje-beli U12 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo U12:Šenčur U12 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
7. krog 18.05.19
Šobec Lesce U12:Triglav Domplan-bordo U12 9 : 1 (7 : 1) zapisnik
Šenčur U12:Škofja Loka-Medvode U12 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
6. krog 11.05.19
Škofja Loka-Medvode U12:Šobec Lesce U12 3 : 4 (1 : 2) zapisnik
Triglav Podgorje-beli U12:Šenčur U12 9 : 1 (5 : 1) zapisnik
5. krog 07.05.19
Triglav Podgorje-beli U12:Šobec Lesce U12 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U12:Triglav Domplan-bordo U12 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
4. krog 24.04.19
Triglav Domplan-bordo U12:Triglav Podgorje-beli U12 2 : 6 (0 : 4) zapisnik
Šobec Lesce U12:Šenčur U12 9 : 2 (4 : 1) zapisnik
3. krog 20.04.19
Triglav Podgorje-beli U12:Škofja Loka-Medvode U12 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šenčur U12:Triglav Domplan-bordo U12 3 : 2 (3 : 0) zapisnik
2. krog 13.04.19
Triglav Domplan-bordo U12:Šobec Lesce U12 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U12:Šenčur U12 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
1. krog 06.04.19
Šenčur U12:Triglav Podgorje-beli U12 2 : 5 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce U12:Škofja Loka-Medvode U12 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan