align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 07.06.19
KOV Jesenice U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Šobec Lesce U10-B 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 31.05.19
Šobec Lesce U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10-B:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 24.05.19
ŽNK Cerklje U11:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 17.05.19
Šobec Lesce U10:Šobec Lesce U10-B 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 10.05.19
Tržič 2012:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10-B:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 26.04.19
KOV Jesenice U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Šobec Lesce U10-B 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 19.04.19
Šobec Lesce U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10-B:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 12.04.19
Triglav Podgorje-bordo U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Šobec Lesce U10-B 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 05.04.19
ŽNK Cerklje U11:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10-B:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan