align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV 3. SNL - zahod 19-20
Osveženo 18.10.19 ob 10:27
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - zahod 10. krog  
18.10.19 ob 19.00 Šenčur   Športni park Šenčur Tinex Šenčur : Ilirija 1911
GS:Bubek Alen   1S:Jug Tadej   2S:Černe Tomaž   D:Radovanović Mijat
19.10.19 ob 15.00 Grosuplje   Stadion Brinje Grosuplje Brinje Grosuplje : Kočevje
GS:Šabanagić Denis   1S:Gornik Nejc   2S:Knafelc Žiga   D:Ponikvar Janko
19.10.19 ob 15.30 Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Arne Tabor 69 : Fama Vipava
GS:Kordež Matic   1S:Jonke Mitja   2S:Močivnik Joži   D:Petrovič Novica
19.10.19 ob 15.30 Bled   Športni park Bledec, Bled Bled Hirter : TKK Tolmin
GS:Mežnar Tadej   1S:Lahovič Marcel   2S:Marin Tomaž   D:Arhar Primož
19.10.19 ob 15.30 Žiri   Stadion Polje Žiri Žiri : Elta Izola
GS:Begič Amel   1S:Čeganjac Andrej   2S:Kolenc Leon   D:Tivold Štefan
19.10.19 ob 15.30 Miren   Igrišče Pri Štantu Miren Adria : Sava Kranj
GS:Sagrković Asmir   1S:Kurtušič Igor   2S:Pantić Saša   D:Sulič Tomaž
19.10.19 ob 15.30 Ajdovščina   Mestni stadion Ajdovščina Primorje : Svoboda Ljubljana
GS:Podgoršek Marko   1S:Habuš Žan   2S:Gerkman Borut   D:Komel Otmar
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomoènik   2S - sodnik 2. pomoènik  D - delegat 
3. SNL - zahod 11. krog  
26.10.19 ob 15.00 Ljubljana   Stadion Ilirija Ilirija 1911 : Brinje Grosuplje
GS:Janžekovič Borut   1S:Burjan Aleksander   2S:Barovič Nejc   D:Avdagić Meho
26.10.19 ob 15.00 Ljubljana   Športni park Svoboda, Ljubljana Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur
GS:Vivod Dejan   1S:Jonke Mitja   2S:Močivnik Joži   D:Šturm Emil
26.10.19 ob 15.00 Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče Sava Kranj : Primorje
GS:Fridl Aleš   1S:Mijatović Veljko   2S:Plavše Timotej   D:Stančin Marko
26.10.19 ob 15.00 Tolmin   Športni park Brajda, Tolmin TKK Tolmin : Žiri
GS:Jerman Danijel   1S:Olenik Alen   2S:Alijagić Isak   D:Antolin Rudi
26.10.19 ob 15.00 Kočevje   Stadion Gaj Kočevje Kočevje : Arne Tabor 69
GS:Lazić Aleksandar   1S:Pantić Saša   2S:Šekić Haris   D:Vavpetič Vladimir
27.10.19 ob 14.00 Izola   Mestni stadion Izola Elta Izola : Adria
GS:Čontala Matej   1S:Tušak Nejc   2S:Vrabel Tanja   D:Tomšič Roman
27.10.19 ob 14.00 Vipava   Stadion Ob Beli Vipava Fama Vipava : Bled Hirter
GS:Tozan Mateo   1S:Habibović Adis   2S:Cerovac Daniel   D:Drnovšek Igor
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomoènik   2S - sodnik 2. pomoènik  D - delegat 
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan