align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 9. krog 12.10.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Svoboda Ljubljana 9 6 3 0 30:11 21
2. Primorje 9 6 2 1 17:9 20
3. Brinje Grosuplje 9 6 1 2 20:7 19
4. Sava Kranj 9 5 2 2 19:10 17
5. Tinex Šenčur 9 5 1 3 19:14 16
6. Bled Hirter 9 4 2 3 16:19 14
7. TKK Tolmin 9 3 3 3 15:15 12
8. Fama Vipava 9 3 2 4 8:12 11
9. Ilirija 1911 9 1 7 1 14:12 10
10. Elta Izola 9 2 3 4 11:17 9
11. Arne Tabor 69 9 1 4 4 11:16 7
12. Adria 9 0 5 4 11:17 5
13. Žiri 9 0 4 5 13:22 4
14. Kočevje 9 1 1 7 9:32 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur:Brinje Grosuplje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Primorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Adria 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Elta Izola:Bled Hirter 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Kočevje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
TKK Tolmin:Arne Tabor 69 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 05.10.19
Primorje:Tinex Šenčur 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Sava Kranj 4 : 3 (2 : 2) zapisnik
Adria:Ilirija 1911 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:TKK Tolmin 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Elta Izola 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Svoboda Ljubljana 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Fama Vipava 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 28.09.19
Tinex Šenčur:Adria 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Bled Hirter 6 : 2 (4 : 0) zapisnik
Primorje:Brinje Grosuplje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Elta Izola:Kočevje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Fama Vipava 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Žiri 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 21.09.19
Kočevje:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Tinex Šenčur 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
Adria:Primorje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Elta Izola 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:TKK Tolmin 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana:Kočevje 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Primorje:Žiri 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Adria:Brinje Grosuplje 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Ilirija 1911:Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Elta Izola:TKK Tolmin 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 07.09.19
Fama Vipava:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Tinex Šenčur 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Elta Izola 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Adria 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Primorje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kočevje:Ilirija 1911 2 : 5 (1 : 4) zapisnik
3. krog 31.08.19
Svoboda Ljubljana:TKK Tolmin 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Kočevje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Brinje Grosuplje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Primorje:Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Elta Izola 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Bled Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Fama Vipava 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 24.08.19
Brinje Grosuplje:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Elta Izola:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:Primorje 1 : 4 (0 : 4) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Tinex Šenčur 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur:TKK Tolmin 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Kočevje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Elta Izola 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan