align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 5. krog 14.09.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Brinje Grosuplje 5 3 1 1 14:4 10
2. Tinex Šenčur 5 3 1 1 14:7 10
3. Sava Kranj 5 3 1 1 9:5 10
4. Primorje 5 3 1 1 11:8 10
5. Bled Hirter 5 3 1 1 9:8 10
6. Svoboda Ljubljana 5 2 3 0 13:5 9
7. TKK Tolmin 5 2 3 0 10:8 9
8. Ilirija 1911 5 1 3 1 9:7 6
9. Adria 5 0 4 1 9:10 4
10. Fama Vipava 5 1 1 3 4:9 4
11. Žiri 5 0 3 2 8:11 3
12. Arne Tabor 69 5 0 3 2 5:8 3
13. Elta Izola 5 0 2 3 4:12 2
14. Kočevje 5 0 1 4 4:21 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana:Kočevje 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Primorje:Žiri 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Adria:Brinje Grosuplje 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Ilirija 1911:Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Elta Izola:TKK Tolmin 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 07.09.19
Fama Vipava:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Tinex Šenčur 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Elta Izola 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Adria 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Primorje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kočevje:Ilirija 1911 2 : 5 (1 : 4) zapisnik
3. krog 31.08.19
Svoboda Ljubljana:TKK Tolmin 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Kočevje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Brinje Grosuplje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Primorje:Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Elta Izola 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Bled Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Fama Vipava 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 24.08.19
Brinje Grosuplje:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Elta Izola:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:Primorje 1 : 4 (0 : 4) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Tinex Šenčur 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur:TKK Tolmin 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Kočevje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Elta Izola 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan