align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 30.09.20
   TEKMA: Bohinj - Triglav Kranj 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  16  Zupan Dejan
  18  Horvat Mitja
  22  Lavtar Matevž
  26  Piškur Primož
  33  Wolhar Jan
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  4  Šalja Veron
  7  Kadrić Haris
  12  Alagić Adam (V)
  16  Udovič Gašper
  18  Pokorn Tevž
  21  Kopač Matic
  23  Kumer Žan (K)
  30  Bojić Momir
  55  Ivetić Janko
  70  Dodig Petar
  90  Livančić Tony
  Rezervni igralci
  2  Korošec Andrej
  9  Herič Robert
  27  Medja Jure
  Rezervni igralci
  1  Krčar Žan (V)
  3  Brkić Luka
  10  Janković Filip
  11  Hasanaj Qendrim
  14  Čeh Mark
  20  Idrizi Tim
  96  Beader Milan
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Triglav Kranj
   Gajser Damjan
   STRELCI
   Bohinj
   Triglav Kranj
   0 : 1 7 - Kadrić Haris (37')
   0 : 2 96 - Beader Milan (57')
   0 : 3 14 - Čeh Mark (58')
   0 : 4 23 - Kumer Žan (60') 11m
   0 : 5 96 - Beader Milan (84')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    8 - Medja Rok (33')
    10 - Kovačič Dejan (60')
    1 - Grgić Zoran (68')
   Triglav Kranj
    30 - Bojić Momir (52')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Triglav Kranj
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  5'     9 - Herič Robert
       22 - Lavtar Matevž
  65'     2 - Korošec Andrej
       7 - Kovačič Jure
  80'     27 - Medja Jure
       9 - Herič Robert
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Čeh Mark
       21 - Kopač Matic
  46'     96 - Beader Milan
       7 - Kadrić Haris
  46'     10 - Janković Filip
       16 - Udovič Gašper
  55'     11 - Hasanaj Qendrim
       90 - Livančić Tony
  65'     20 - Idrizi Tim
       23 - Kumer Žan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan