align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 30.09.20
   TEKMA: AROL Škofja Loka - Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   AROL Škofja Loka
Priimek in ime
  3  Novak Luka
  7  Jović Viler
  9  Ljubijankić Hasan
  12  Klemenčič Matjaž (V)
  13  Šmitran Aleks
  14  Lebar Maks
  15  Dolenc Tilen
  20  Hirkić Sandi (K)
  21  Poljanec Blaž
  77  Beganović Nermin
  93  Vrhovac Nemanja
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Pfajfar Jan
  3  Kavčič Rok
  4  Benedičič Tjaž
  5  Tolar Uroš
  6  Bešter Aleš
  7  Dauti Sami
  8  Prelec Andraž
  9  Tolar Gašper
  10  Soklič Denis (K)
  11  Lotrič Nejc
  Rezervni igralci
  5  Smeh Dejan
  6  Volčič Matic
  8  Marinko Janez
  10  Janežič Luka
  11  Nosan Matija
  22  Dobnikar Blaž
  99  Rožman Anže
  Rezervni igralci
  13  Jelovčan Sergej
  14  Šturm Matija
  15  Potočnik Matic
   TRENER
   AROL Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   AROL Škofja Loka
   1 : 0 9 - Ljubijankić Hasan (19')
   2 : 0 9 - Ljubijankić Hasan (26')
   3 : 0 9 - Ljubijankić Hasan (45')
   4 : 0 13 - Šmitran Aleks (59')
   5 : 0 99 - Rožman Anže (81')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   AROL Škofja Loka
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   AROL Škofja Loka
   Niko Železniki
   MENJAVE
   AROL Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  45'     6 - Volčič Matic
       7 - Jović Viler
  48'     11 - Nosan Matija
       3 - Novak Luka
  50'     99 - Rožman Anže
       9 - Ljubijankić Hasan
  55'     22 - Dobnikar Blaž
       77 - Beganović Nermin
  73'     10 - Janežič Luka
       93 - Vrhovac Nemanja
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Šturm Matija
       8 - Prelec Andraž
  68'     13 - Jelovčan Sergej
       10 - Soklič Denis
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan