align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI
  Zapisnik: 1. krog 09.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 7 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  3  Vrečič Tim (K)
  4  Guzelj Žiga
  6  Lesar Matic
  8  Bajt Maj
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  15  Krmelj Blaž
  17  Kimovec Maj
  20  Bratož Gaber
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  2  Silahić Ervin
  6  Perović Filip
  7  Gigović Ognjen
  8  Krajnović Admir
  9  Varcar Enis
  10  Bešić Pajić Rian
  11  Živanović Igor (K)
  14  Brajič Anže
  16  Mulej Niki
  17  Podgoršek Aljaž
  Rezervni igralci
  2  Debeljak Žiga
  5  Knežević Andrej
  7  Bernik Bine
  16  Bogataj David
  18  Kudić Nermin
  Rezervni igralci
  5  Gorgiev Diego
  13  Kunčič Benjamin
  21  Varcar Anis
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 11 - Trdina Jaka (38') 11m
   2 : 1 10 - Pipp Jan (60')
   3 : 1 14 - Alič Tristan (63')
   4 : 1 14 - Alič Tristan (71')
   5 : 1 14 - Alič Tristan (77')
   6 : 1 10 - Pipp Jan (79')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 14 - Brajič Anže (20')
   7 : 1 10 - Bešić Pajić Rian (88') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    18 - Kudić Nermin (85')
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Brajič Anže (85')
    13 - Kunčič Benjamin (86')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  22'     18 - Kudić Nermin
       6 - Lesar Matic
  46'     2 - Debeljak Žiga
       4 - Guzelj Žiga
  46'     5 - Knežević Andrej
       15 - Krmelj Blaž
  66'     16 - Bogataj David
       17 - Kimovec Maj
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Kunčič Benjamin
       6 - Perović Filip
  72'     5 - Gorgiev Diego
       9 - Varcar Enis
  75'     21 - Varcar Anis
       8 - Krajnović Admir
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan