align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 23.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  6  Bogataj David
  7  Bernik Bine (K)
  8  Bajt Maj
  10  Kudić Nermin
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Bratož Gaber
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Tomažič Rok
  6  Notersberg Tim (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Mohorič Gal
  9  Fister Maks
  10  Korent Vodnik Jure
  11  Potočnik Matija
  16  Humerca Matic
  Rezervni igralci
  3  Vrečič Tim
  4  Guzelj Žiga
  9  Drobnjak Jaša
  Rezervni igralci
  13  Trojar Peter
  14  Jerman Žiga
  18  Marković Nemanja
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 18 - Zupanc Matic (20')
   Šobec Lesce
   1 : 1 10 - Korent Vodnik Jure (51') 11m
   1 : 2 11 - Potočnik Matija (57')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (6')
    1 - Bertoncelj Martin (51')
    9 - Drobnjak Jaša (83')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  65'     3 - Vrečič Tim
       10 - Kudić Nermin
  73'     9 - Drobnjak Jaša
       11 - Trdina Jaka
  75'     4 - Guzelj Žiga
       7 - Bernik Bine
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     18 - Marković Nemanja
       6 - Notersberg Tim
  69'     14 - Jerman Žiga
       9 - Fister Maks
  76'     13 - Trojar Peter
       8 - Mohorič Gal
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan