align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 23.09.20
   TEKMA: Šenčur - Triglav Kranj 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Egart Juš
  3  Čarman Djuran Matija
  4  Klarić Mateo (K)
  6  Maksimović Dejan
  8  Jamšek Rok
  9  Savinšek Mark
  10  Puka Valmir
  11  Jamšek Blaž
  12  Kordič Aljaž (V)
  20  Harambašić Edin
  21  Stanković Mark
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  3  Kovačič Bine (K)
  4  Žmavc Žan
  5  Černič Žan
  6  Vuković Luka
  7  Zlatkov Aleks
  8  Gašperin Tim
  9  Bunić Žan
  10  Ikač Lazar
  11  Ahmetaj Albin
  12  Novakov Kjire
  13  Maksimović Tihomir
  Rezervni igralci
  1  Lepoša Lovro
  7  Gantar Lenart
  14  Marković Ivano
  16  Arzenšek Lovro
  17  Ajdovec Nejc
  18  Mohorič Aleš
  22  Gashi Pllumbi
  Rezervni igralci
  1  Krčar Žan
  2  Seferagić Leo
  14  Ćosić Igor
  15  Lečnik Spaić Domen
  16  Adrović Deen
  17  Čadež Jaroš
  18  Sazonov Stjepan
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Triglav Kranj
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 11 - Jamšek Blaž (41')
   2 : 0 11 - Jamšek Blaž (75')
   3 : 0 11 - Jamšek Blaž (77')
   Triglav Kranj
   OPOMINJANI
   Šenčur
    3 - Čarman Djuran Matija (15')
   Triglav Kranj
    10 - Ikač Lazar (34')
    16 - Adrović Deen (92')
    11 - Ahmetaj Albin (93')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Triglav Kranj
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  56'     22 - Gashi Pllumbi
       20 - Harambašić Edin
  65'     14 - Marković Ivano
       6 - Maksimović Dejan
  71'     7 - Gantar Lenart
       21 - Stanković Mark
  87'     17 - Ajdovec Nejc
       9 - Savinšek Mark
  89'     18 - Mohorič Aleš
       10 - Puka Valmir
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Lečnik Spaić Domen
       5 - Černič Žan
  70'     16 - Adrović Deen
       13 - Maksimović Tihomir
  84'     2 - Seferagić Leo
       10 - Ikač Lazar
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan