align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI
  Zapisnik: 3. krog 07.10.20
   TEKMA: Žiri - Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Kuštrin Matej
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  2  Oblak Rok
  3  Gartnar Filip
  4  Štucin Aljaž (K)
  5  Gantar Gal
  6  Kramperšek Tine
  7  Medic Aleksi Mikael
  8  Filipič Maks
  9  Kavčič Nejc
  10  Vehar Menegatti Lovro
  11  Brus Oskar Danjel
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Markež Aljoša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Korent Vodnik Jure
  11  Potočnik Matija
  Rezervni igralci
  12  Frelih Matija
  14  Kunc Žiga
  16  Mravlja Miha
  17  Trček Jakob
  Rezervni igralci
  13  Mohorič Gal
  14  Notersberg Tim
  15  Rihtar Grega
  16  Humerca Matic
  17  Tomažič Rok
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Žiri
   1 : 4 16 - Mravlja Miha (71')
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Valjavec Enej (5')
   0 : 2 9 - Fister Maks (35')
   0 : 3 7 - Valjavec Enej (49')
   0 : 4 7 - Valjavec Enej (65')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Kunc Žiga
       5 - Gantar Gal
  64'     17 - Trček Jakob
       11 - Brus Oskar Danjel
  69'     16 - Mravlja Miha
       9 - Kavčič Nejc
  73'     12 - Frelih Matija
       7 - Medic Aleksi Mikael
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Notersberg Tim
       6 - Kolenc Miha
  61'     17 - Tomažič Rok
       11 - Potočnik Matija
  61'     13 - Mohorič Gal
       10 - Korent Vodnik Jure
  61'     15 - Rihtar Grega
       9 - Fister Maks
  67'     16 - Humerca Matic
       3 - Janc Matija
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan