align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 12.09.20
   TEKMA: Polet - Preddvor 2 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Avdić Miloš
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Gartner Jaka
  3  Hafner Blaž
  4  Dagarin Nejc (K)
  5  Prosen Oskar
  6  Vidovič Marko
  7  Ahčin Matej
  8  Tavčar Urban
  9  Stanovnik Lovro
  10  Novak Sergej
  11  Debeljak Jure
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čurk Igor
  3  Zavrl Jan
  4  Mlakar Gašper
  5  Okorn Matic
  6  Pašagić Elvedin
  8  Kovačič Tim
  9  Rebolj Nik
  10  Žnidaršič Miha
  23  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  13  Demšar Klemen
  14  Prosen Žiga
  15  Kožič Jakob
  16  Jakofčič Adam
  17  Rant Andraž
  18  Veladžić Šaban
  19  Jazbič Primož
  Rezervni igralci
  7  Logonder Blaž
  13  Macanović Senaid
  14  Bogataj Andrej
  15  Gorjanc Lovro
  16  Čemažar Luka
  17  Kokić Mirzet
  45  Bogataj Alojz Slavko
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 9 - Stanovnik Lovro (17')
   2 : 0 11 - Debeljak Jure (19')
   2 : 1 2 - Gartner Jaka (30') AG
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Polet
    2 - Gartner Jaka (15')
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (40')
    16 - Čemažar Luka (42')
    8 - Kovačič Tim (60')
    5 - Okorn Matic (71')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Preddvor
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Rant Andraž
       9 - Stanovnik Lovro
  65'     16 - Jakofčič Adam
       3 - Hafner Blaž
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  26'     16 - Čemažar Luka
       2 - Čurk Igor
  58'     17 - Kokić Mirzet
       23 - Tirovič Drago
  80'     15 - Gorjanc Lovro
       3 - Zavrl Jan
  83'     13 - Macanović Senaid
       6 - Pašagić Elvedin
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
4. krog 19.09.20
Bohinj : Zarica Kranj 0 : 1
Naklo : Britof 0 : 4
Preddvor : Velesovo-Cerklje 2 : 3
Visoko : Bled Hirter 3 : 2
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2
Kranjska Gora : Polet 2 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan