align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 12.09.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Džafić Din
  5  Tubić Adis
  6  Bavrlić Bojan
  7  Džafić Belmin
  10  Bešić Mario
  17  Kazić Zemir
  18  Semanić Ermin
  20  Mitrić Stefan
  23  Kukavica Armin (K)
  77  Bučić Mario
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Gašpirc Kristjan (K)
  5  Vreček Matej
  6  Družinec Domen
  7  Kern Gregor
  8  Zorman Maks David
  11  Krč Urban
  14  Šmid Klavdij
  19  Debeljak Žan
  20  Gartner Žiga
  Rezervni igralci
  3  Zolić Armin
  8  Jahić Armin
  9  Talić Eldar
  11  Bajrić Amar
  19  Talić Armin
  22  Čirkić Teoman
  33  Redžić Ajdin
  Rezervni igralci
  9  Boncelj Uroš
  15  Jurhar Žiga
  17  Vesel Matic
  18  Janhar Andraž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Visoko
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 20 - Mitrić Stefan (61')
   2 : 1 4 - Džafić Din (76')
   Visoko
   0 : 1 14 - Šmid Klavdij (57')
   2 : 2 15 - Jurhar Žiga (89') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Bavrlić Bojan (41')
    17 - Kazić Zemir (46')
    3 - Zolić Armin (79')
   Visoko
    7 - Kern Gregor (60')
    8 - Zorman Maks David (66')
    18 - Janhar Andraž (90')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Zolić Armin
       17 - Kazić Zemir
  77'     8 - Jahić Armin
       6 - Bavrlić Bojan
  91'     9 - Talić Eldar
       18 - Semanić Ermin
  93'     11 - Bajrić Amar
       77 - Bučić Mario
   Visoko
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Janhar Andraž
       20 - Gartner Žiga
  68'     9 - Boncelj Uroš
       11 - Krč Urban
  82'     15 - Jurhar Žiga
       3 - Dominko Jure
  92'     17 - Vesel Matic
       14 - Šmid Klavdij
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
4. krog 19.09.20
Bohinj : Zarica Kranj 0 : 1
Naklo : Britof 0 : 4
Preddvor : Velesovo-Cerklje 2 : 3
Visoko : Bled Hirter 3 : 2
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2
Kranjska Gora : Polet 2 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan