align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 19.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Kavčič Rok
  3  Pfajfar Jan
  4  Benedičič Tjaž
  5  Frelih Rok
  6  Lotrič Jan
  7  Dauti Sami
  8  Potočnik Matic
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Bešter Aleš
  11  Soklič Denis (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Džafić Din
  5  Tubić Adis
  6  Bavrlić Bojan
  7  Džafić Belmin
  9  Bajrić Amar
  10  Bešić Mario (K)
  11  Talić Armin
  18  Semanić Ermin
  19  Kazić Zemir
  20  Mitrić Stefan
  Rezervni igralci
  13  Tolar Uroš
  14  Drobnič Jakob
  15  Tolar Gašper
  16  Jelovčan Sergej
  Rezervni igralci
  3  Zolić Armin
  8  Jahić Armin
  14  Mehić Almin
  23  Talić Eldar
  33  Krupić Amar
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 2 13 - Tolar Uroš (93')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Bajrić Amar (5')
   0 : 2 9 - Bajrić Amar (45')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Tolar Uroš
       5 - Frelih Rok
  46'     15 - Tolar Gašper
       8 - Potočnik Matic
  64'     14 - Drobnič Jakob
       11 - Soklič Denis
  67'     16 - Jelovčan Sergej
       2 - Kavčič Rok
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Jahić Armin
       6 - Bavrlić Bojan
  53'     23 - Talić Eldar
       18 - Semanić Ermin
  55'     14 - Mehić Almin
       9 - Bajrić Amar
  65'     3 - Zolić Armin
       11 - Talić Armin
  69'     33 - Krupić Amar
       7 - Džafić Belmin
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan