align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 20.09.20
   TEKMA: Kranjska Gora - Polet 2 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  3  Basta Uroš
  6  Silnović Amir
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  10  Basta David
  11  Rakovič Miran (K)
  13  Andrić Zoran
  14  Bikovski Filip
  17  Nuhanović Samir
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto
  2  Stanonik Žan
  3  Hafner Blaž
  4  Dagarin Nejc
  5  Prosen Oskar
  7  Ahčin Matej
  8  Tavčar Urban
  9  Stanovnik Lovro
  10  Novak Sergej
  11  Debeljak Jure
  14  Stanonik Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Lahajnar Blaž
  5  Malkoč Alex
  15  Kaker Matic
  16  Činkole Matic
  18  Polović Aljoša
  Rezervni igralci
  6  Jakofčič Adam
  13  Prosen Žiga
  15  Kožič Jakob
  16  Rant Andraž
  17  Veladžić Šaban
   TRENER
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 1 6 - Silnović Amir (10')
   2 : 3 11 - Rakovič Miran (73')
   Polet
   0 : 1 9 - Stanovnik Lovro (1')
   1 : 2 11 - Debeljak Jure (15')
   1 : 3 8 - Tavčar Urban (33')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    17 - Nuhanović Samir (54')
    11 - Rakovič Miran (58')
    3 - Basta Uroš (69')
    10 - Basta David (78')
    2 - Razinger Urban (82')
   Polet
    2 - Stanonik Žan (41')
    10 - Novak Sergej (55')
    3 - Hafner Blaž (78')
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
    17 - Nuhanović Samir (71')
   Polet
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  75'     15 - Kaker Matic
       11 - Rakovič Miran
   Polet
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Jakofčič Adam
       14 - Stanonik Aljaž
  61'     16 - Rant Andraž
       9 - Stanovnik Lovro
  89'     15 - Kožič Jakob
       11 - Debeljak Jure
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan