align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 5. krog 26.09.20
   TEKMA: Bled Hirter - Niko Železniki 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat: Huselja Emir
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Vukić Aleks
  4  Slivnik Anže
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Vovk Jure
  7  Garić Milivoje
  9  Pristov Jurij
  15  Đurić Danijel
  16  Thaler Matevž
  17  Ažman Blaž
  21  Ikač David
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Kavčič Rok
  4  Benedičič Tjaž
  5  Lotrič Jan
  6  Potočnik Matic
  7  Dauti Sami
  8  Bešter Aleš
  9  Drobnič Jakob
  10  Soklič Denis (K)
  11  Lotrič Nejc
  Rezervni igralci
  11  Marković Gavro
  14  Rogač Kristjan
  18  Čop Luka
  19  Zver Žiga
  20  Vovk Marko
  23  Gaberšček Klemen (V)
  Rezervni igralci
  13  Tolar Gašper
  14  Prezelj Nejc
   TRENER
   Bled Hirter
   Vovk Miran
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 17 - Ažman Blaž (35') 11m
   2 : 0 11 - Marković Gavro (58')
   3 : 0 15 - Đurić Danijel (78')
   4 : 0 11 - Marković Gavro (87')
   Niko Železniki
   4 : 1 11 - Lotrič Nejc (90')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    16 - Thaler Matevž (41')
    9 - Pristov Jurij (43')
   Niko Železniki
    4 - Benedičič Tjaž (45')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  43'     11 - Marković Gavro
       9 - Pristov Jurij
  61'     18 - Čop Luka
       6 - Vovk Jure
  74'     14 - Rogač Kristjan
       3 - Vukić Aleks
  79'     20 - Vovk Marko
       16 - Thaler Matevž
  83'     19 - Zver Žiga
       4 - Slivnik Anže
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  72'     13 - Tolar Gašper
       2 - Jelovčan Sergej
  72'     14 - Prezelj Nejc
       9 - Drobnič Jakob
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan