align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 5. krog 26.09.20
   TEKMA: Polet - Visoko 4 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  3  Hafner Blaž
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Ahčin Matej
  8  Tavčar Urban
  9  Stanovnik Lovro
  10  Novak Sergej
  11  Debeljak Jure
  12  Šubic Oto (V)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  5  Vreček Matej
  6  Družinec Domen
  7  Kern Gregor
  9  Boncelj Uroš
  10  Križnar Nejc
  11  Krč Urban
  14  Šmid Klavdij
  15  Jurhar Žiga (K)
  19  Debeljak Žan
  Rezervni igralci
  1  Plestenjak Nik (V)
  13  Prosen Žiga
  14  Kožič Jakob
  15  Veladžić Šaban
  16  Jakofčič Adam
  17  Debeljak Matic
  18  Jamnik Rok
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  8  Uranič Jakob
  17  Vesel Matic
  18  Janhar Andraž
  20  Gartner Žiga
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Visoko
   Kern Gašper
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 11 - Debeljak Jure (38') 11m
   2 : 0 17 - Debeljak Matic (47')
   3 : 1 11 - Debeljak Jure (72')
   4 : 3 11 - Debeljak Jure (92')
   Visoko
    19 - Debeljak Žan (19') 11m
   2 : 1 18 - Janhar Andraž (68')
   3 : 2 14 - Šmid Klavdij (83')
   3 : 3 6 - Družinec Domen (85')
   OPOMINJANI
   Polet
    2 - Prosen Oskar (63')
    11 - Debeljak Jure (93')
   Visoko
    15 - Jurhar Žiga (38')
    3 - Dominko Jure (41')
   IZKLJUČENI
   Polet
    17 - Debeljak Matic (91')
   Visoko
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  13'     17 - Debeljak Matic
       9 - Stanovnik Lovro
  70'     16 - Jakofčič Adam
       6 - Stanonik Aljaž
   Visoko
  Minuta  Igralec
  49'     20 - Gartner Žiga
       3 - Dominko Jure
  57'     18 - Janhar Andraž
       9 - Boncelj Uroš
  80'     17 - Vesel Matic
       15 - Jurhar Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan