align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 03.10.20
   TEKMA: Niko Železniki - Polet 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Pfajfar Jan
  3  Kavčič Rok
  4  Benedičič Tjaž
  5  Lotrič Jan
  6  Potočnik Matic
  7  Dauti Sami
  8  Prelec Andraž
  9  Tolar Gašper
  10  Soklič Denis (K)
  11  Bešter Aleš
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Ahčin Matej
  8  Tavčar Urban
  9  Stanovnik Lovro
  10  Novak Sergej
  11  Debeljak Jure
  12  Šubic Oto (V)
  18  Hafner Blaž
  Rezervni igralci
  13  Drobnič Jakob
  14  Lotrič Nejc
  15  Jelovčan Sergej
  16  Tolar Uroš
  17  Gruškovnjak Amadej
  Rezervni igralci
  13  Jakofčič Adam
  14  Prosen Žiga
  15  Logar Jaka
  16  Stanonik Žan
  17  Gojačanin Dejan
  20  Gartner Jaka
  21  Jazbič Primož
   TRENER
   Niko Železniki
   Šturm Tine
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 10 - Soklič Denis (54')
    2 - Pfajfar Jan (83') 11m
   Polet
   0 : 1 11 - Debeljak Jure (39') 11m
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    1 - Šturm Matija (39')
    2 - Pfajfar Jan (52')
    8 - Prelec Andraž (67')
    5 - Lotrič Jan (91')
   Polet
    9 - Stanovnik Lovro (52')
    11 - Debeljak Jure (74')
    10 - Novak Sergej (90')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Polet
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Lotrič Nejc
       7 - Dauti Sami
  58'     17 - Gruškovnjak Amadej
       9 - Tolar Gašper
  65'     13 - Drobnič Jakob
       10 - Soklič Denis
  65'     15 - Jelovčan Sergej
       3 - Kavčič Rok
  65'     16 - Tolar Uroš
       4 - Benedičič Tjaž
   Polet
  Minuta  Igralec
  79'     13 - Jakofčič Adam
       6 - Stanonik Aljaž
  83'     14 - Prosen Žiga
       11 - Debeljak Jure
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan