align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 7. krog 10.10.20
   TEKMA: Polet - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 9
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Mitrovič Milan
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  3  Hafner Blaž
  4  Stanonik Žan
  5  Prosen Oskar
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Ahčin Matej
  8  Tavčar Urban
  9  Stanovnik Lovro
  11  Debeljak Jure
  12  Plestenjak Nik (V)
  14  Logar Jaka
  17  Uršič Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  2  Semanić Ermin
  4  Džafić Din
  5  Tubić Adis
  6  Bavrlić Bojan
  7  Džafić Belmin
  8  Mitrić Stefan
  10  Bešić Mario
  11  Talić Armin
  14  Zukanović Nermin
  23  Kukavica Armin (K)
  Rezervni igralci
  2  Veladžić Šaban
  13  Jakofčič Adam
  15  Kožič Jakob
  16  Gojačanin Dejan
  18  Torkar Iztok
  Rezervni igralci
  0  Redžić Ajdin
  12  Salihović Azemir (V)
  16  Čirkić Teoman
  18  Medja Mark
  22  Krupić Amar
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 17 - Uršič Gašper (51')
   2 : 0 9 - Stanovnik Lovro (69')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 7 - Džafić Belmin (76')
   2 : 2 7 - Džafić Belmin (83')
   OPOMINJANI
   Polet
    17 - Uršič Gašper (28')
    5 - Prosen Oskar (83')
    11 - Debeljak Jure (83')
   SIJ Acroni Jesenice
    23 - Kukavica Armin (53')
    11 - Talić Armin (54')
    1 - Rakas Filip (80')
    7 - Džafić Belmin (90')
   IZKLJUČENI
   Polet
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  71'     13 - Jakofčič Adam
       9 - Stanovnik Lovro
  73'     16 - Gojačanin Dejan
       6 - Stanonik Aljaž
  81'     15 - Kožič Jakob
       8 - Tavčar Urban
  84'     2 - Veladžić Šaban
       3 - Hafner Blaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Medja Mark
       2 - Semanić Ermin
  61'     16 - Čirkić Teoman
       11 - Talić Armin
  69'     22 - Krupić Amar
       14 - Zukanović Nermin
  90'     0 - Redžić Ajdin
       6 - Bavrlić Bojan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan