align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 7. krog 10.10.20
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Preddvor 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  2  Knific Košir Bober
  3  Lopatič Maj
  5  Jerina Matic
  10  Klemenc Nejc
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David (K)
  19  Vučkić Edin
  22  Jerina Jaka
  23  Guzelj Rok
  30  Mikić Tadej
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V,K)
  3  Pavlinič Žiga
  4  Fuchs Nico
  5  Okorn Matic
  7  Čurk Igor
  8  Macanović Senaid
  11  Strniša Jakob
  15  Femič Damjan
  17  Pašagić Elvedin
  18  Dolinar Dejan
  19  Čemažar Luka
  Rezervni igralci
  9  Djaković Simo
  13  Juvan Jan
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  18  Petrov Aleksandar
  20  Benedičič Blaž
  Rezervni igralci
  2  Osolnik Tilen
  6  Bogataj Andrej
  9  Logonder Blaž
  10  Tirovič Drago
  13  Zavrl Jan
  14  Mlakar Gašper
  16  Lenič Aleš
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Homec Matej
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 22 - Jerina Jaka (8')
   2 : 0 10 - Klemenc Nejc (64') 11m
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    10 - Klemenc Nejc (76')
    13 - Juvan Jan (80')
   Preddvor
    5 - Okorn Matic (43')
    18 - Dolinar Dejan (66')
    9 - Logonder Blaž (90')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Preddvor
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Djaković Simo
       2 - Knific Košir Bober
  57'     15 - Kalar Gašper
       23 - Guzelj Rok
  65'     17 - Zupanc Bojan
       11 - Čebašek Miha
  65'     20 - Benedičič Blaž
       30 - Mikić Tadej
  71'     13 - Juvan Jan
       5 - Jerina Matic
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  21'     16 - Lenič Aleš
       8 - Macanović Senaid
  25'     10 - Tirovič Drago
       4 - Fuchs Nico
  55'     14 - Mlakar Gašper
       17 - Pašagić Elvedin
  68'     9 - Logonder Blaž
       3 - Pavlinič Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan