align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 13.10.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Džafić Din
  5  Tubić Adis
  6  Medja Mark
  7  Džafić Belmin
  8  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  11  Talić Armin
  12  Salihović Azemir (V)
  18  Mitrić Stefan
  23  Kukavica Armin (K)
  44  Bučić Mario
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Vukić Aleks
  4  Jesenšek Matic
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Vovk Jure
  11  Marković Gavro
  13  Dolar Jure
  16  Thaler Matevž
  17  Ažman Blaž
  19  Đurić Danijel
  21  Ikač David
  Rezervni igralci
  1  Rakas Filip (V)
  9  Bajrić Amar
  14  Krupić Amar
  16  Čirkić Teoman
  22  Crnović Arment
  Rezervni igralci
  2  Potočnik Rok
  8  Rogač Kristjan
  9  Slivnik Anže
  14  Resman Miha
  20  Vovk Marko
  23  Gaberšček Klemen (V)
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Bled Hirter
   Vovk Miran
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled Hirter
   0 : 1 19 - Đurić Danijel (80')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Džafić Belmin (34')
    23 - Kukavica Armin (83')
   Bled Hirter
    6 - Vovk Jure (89')
    3 - Vukić Aleks (90')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled Hirter
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bajrić Amar
       44 - Bučić Mario
  80'     16 - Čirkić Teoman
       11 - Talić Armin
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  63'     2 - Potočnik Rok
       4 - Jesenšek Matic
  74'     9 - Slivnik Anže
       16 - Thaler Matevž
  89'     8 - Rogač Kristjan
       11 - Marković Gavro
  90'     20 - Vovk Marko
       6 - Vovk Jure
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan