align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 8. krog 17.10.20
   TEKMA: Bled Hirter - Polet 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Potočnik Rok
  3  Vukić Aleks
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Vovk Jure
  11  Marković Gavro
  13  Dolar Jure
  16  Thaler Matevž
  17  Ažman Blaž
  19  Đurić Danijel
  21  Ikač David
   Polet
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Logar Jaka
  4  Gartner Jaka
  5  Dagarin Nejc (K)
  6  Mrak Žiga
  7  Prosen Oskar
  8  Vidovič Marko
  10  Tavčar Urban
  11  Stanovnik Lovro
  14  Stanonik Žan
  21  Hafner Blaž
  Rezervni igralci
  7  Garić Milivoje
  8  Rogač Kristjan
  9  Slivnik Anže
  18  Pristov Jurij
  20  Vovk Marko
  23  Gaberšček Klemen (V)
  Rezervni igralci
  9  Jakofčič Adam
  13  Prosen Žiga
  15  Veladžić Šaban
  16  Gojačanin Dejan
  17  Kožič Jakob
  18  Stanonik Aljaž
   TRENER
   Bled Hirter
   Vovk Miran
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 21 - Ikač David (54')
   2 : 0 9 - Slivnik Anže (72')
   3 : 0 21 - Ikač David (89')
   Polet
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    6 - Vovk Jure (42')
    16 - Thaler Matevž (45')
   Polet
    9 - Jakofčič Adam (90')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Polet
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Slivnik Anže
       16 - Thaler Matevž
  54'     7 - Garić Milivoje
       6 - Vovk Jure
  65'     8 - Rogač Kristjan
       11 - Marković Gavro
  78'     18 - Pristov Jurij
       3 - Vukić Aleks
  84'     20 - Vovk Marko
       17 - Ažman Blaž
   Polet
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Jakofčič Adam
       14 - Stanonik Žan
  63'     17 - Kožič Jakob
       2 - Logar Jaka
  72'     15 - Veladžić Šaban
       8 - Vidovič Marko
  75'     13 - Prosen Žiga
       21 - Hafner Blaž
  82'     16 - Gojačanin Dejan
       4 - Gartner Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan