align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2020/21
  Zapisnik: 8. krog 17.10.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Velesovo-Cerklje 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Džafić Belmin (V)
  2  Semanić Ermin
  4  Džafić Din
  6  Bavrlić Dejan
  8  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  11  Talić Armin
  14  Zukanović Nermin
  18  Mitrić Stefan
  23  Kukavica Armin (K)
  44  Bučić Mario
   Velesovo-Cerklje
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  4  Šinik Ognjen
  5  Pilar Aleks
  6  Gračanin Dalibor
  7  Damjanović Rafet
  8  Burgar Dejan (K)
  9  Šunkar Luka
  11  Jerič Kajetan
  17  Perko Filip
  18  Peterlin Maks
  19  Baloh Urban
  Rezervni igralci
  3  Pižuk Saša
  5  Zolić Armin
  7  Medja Mark
  9  Bajrić Amar
  16  Čirkić Teoman
  22  Crnović Arment
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Velesovo-Cerklje
   Klinc Darko
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 44 - Bučić Mario (24')
   2 : 1 44 - Bučić Mario (27')
   3 : 1 10 - Bešić Mario (47')
   4 : 1 10 - Bešić Mario (49')
   Velesovo-Cerklje
   0 : 1 7 - Damjanović Rafet (11')
   4 : 2 8 - Burgar Dejan (60') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Semanić Ermin (34')
    11 - Talić Armin (80')
   Velesovo-Cerklje
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Velesovo-Cerklje
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     16 - Čirkić Teoman
       6 - Bavrlić Dejan
  52'     9 - Bajrić Amar
       18 - Mitrić Stefan
  52'     7 - Medja Mark
       8 - Kazić Zemir
  58'     22 - Crnović Arment
       9 - Bajrić Amar
  70'     3 - Pižuk Saša
       2 - Semanić Ermin
   Velesovo-Cerklje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan