align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 1. krog 30.08.20
   TEKMA: Žiri - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bohinc Urban
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  3  Peternelj Leander Oskar
  4  Štucin Aljaž (K)
  5  Oblak Rok
  6  Kramperšek Tine
  7  Šifrar Ali
  8  Kavčič Nejc
  9  Medic Aleksi Mikael
  10  Vehar Menegatti Lovro
  11  Brus Oskar Danjel
  14  Mravlja Miha
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  5  Nikše Nik
  6  Perović Filip
  7  Krajnović Admir
  8  Komljenovič Luka
  10  Medja Mark (K)
  11  Živanović Igor
  13  Kavčič Jan
  14  Brajič Anže
  15  Gorgiev Diego
  17  Podgoršek Aljaž
  Rezervni igralci
  13  Peternelj Alen (V)
  15  Gantar Gal
  16  Kunc Žiga
  17  Filipič Maks
  18  Trček Jakob
  Rezervni igralci
  2  Silahić Ervin
  16  Bešić Adin
  22  Kaltak Vahid
  73  Kunčič Benjamin
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Žiri
   1 : 2 4 - Štucin Aljaž (61')
   2 : 2 9 - Medic Aleksi Mikael (65') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 10 - Medja Mark (12')
   0 : 2 10 - Medja Mark (57') 11m
   2 : 3 14 - Brajič Anže (89')
   OPOMINJANI
   Žiri
    7 - Šifrar Ali (48')
    4 - Štucin Aljaž (59')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Kavčič Jan (89')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     17 - Filipič Maks
       11 - Brus Oskar Danjel
  58'     18 - Trček Jakob
       14 - Mravlja Miha
  85'     15 - Gantar Gal
       3 - Peternelj Leander Oskar
  89'     16 - Kunc Žiga
       8 - Kavčič Nejc
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  15'     2 - Silahić Ervin
       15 - Gorgiev Diego
  56'     73 - Kunčič Benjamin
       13 - Kavčič Jan
  75'     22 - Kaltak Vahid
       8 - Komljenovič Luka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan