align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Zarica Kranj - Žiri 1 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  3  Kabashi Blend
  5  Oštir Nace (K)
  8  Uršič Nagode Žiga
  9  Jaklič Kristjan
  13  Sarafimov Andrej
  14  Anžič Nik
  15  Brezničar Blaž
  16  Knavs Matic
  18  Mehani Valdrin
  19  Pogačnik Gašper
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine
  3  Gartnar Filip
  4  Štucin Aljaž (K)
  5  Lapajne Tim
  6  Kramperšek Tine
  7  Šifrar Ali
  8  Kavčič Nejc
  9  Medic Aleksi Mikael
  10  Vehar Menegatti Lovro
  11  Brus Oskar Danjel
  13  Peternelj Leander Oskar
  Rezervni igralci
  2  Ilisić David
  6  Boškan Darko
  7  Korenjak Val
  10  Špernjak Nik
  17  Ahačič Marko
  Rezervni igralci
  2  Feltrin Filip
  16  Kunc Žiga
  17  Gantar Gal
  18  Jereb Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 3 9 - Jaklič Kristjan (31')
   Žiri
   0 : 1 10 - Vehar Menegatti Lovro (6')
   0 : 2 3 - Gartnar Filip (11')
   0 : 3 3 - Gartnar Filip (26')
   1 : 4 2 - Feltrin Filip (82')
   1 : 5 3 - Gartnar Filip (84')
   1 : 6 3 - Gartnar Filip (89')
   1 : 7 2 - Feltrin Filip (90')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    5 - Oštir Nace (77')
    13 - Sarafimov Andrej (83')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Žiri
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Korenjak Val
       14 - Anžič Nik
  57'     6 - Boškan Darko
       18 - Mehani Valdrin
  60'     2 - Ilisić David
       15 - Brezničar Blaž
  73'     10 - Špernjak Nik
       9 - Jaklič Kristjan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Jereb Luka
       10 - Vehar Menegatti Lovro
  46'     2 - Feltrin Filip
       8 - Kavčič Nejc
  60'     16 - Kunc Žiga
       6 - Kramperšek Tine
  79'     17 - Gantar Gal
       5 - Lapajne Tim
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan