align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim (K)
  5  Knežević Andrej
  8  Bajt Maj
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Bratož Gaber
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  2  Silahić Ervin
  5  Mulej Niki
  6  Perović Filip
  7  Bešić Pajić Rian
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor
  13  Kavčič Jan
  15  Gorgiev Diego
  17  Podgoršek Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Guzelj Žiga
  6  Lesar Matic
  7  Bernik Bine
  15  Krmelj Blaž
  16  Bogataj David
  Rezervni igralci
  9  Veseli Besim
  19  Komljenovič Luka
  21  Varcar Anis
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 11 - Trdina Jaka (16')
   2 : 1 11 - Trdina Jaka (39')
    11 - Trdina Jaka (70') 11m
   3 : 2 10 - Pipp Jan (88')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 13 - Kavčič Jan (35')
   2 : 2 19 - Komljenovič Luka (61')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    14 - Alič Tristan (87')
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Komljenovič Luka (62')
    2 - Silahić Ervin (70')
    10 - Medja Mark (70')
    21 - Varcar Anis (77')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Medja Mark (89')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  56'     4 - Guzelj Žiga
       2 - Debeljak Žiga
  71'     7 - Bernik Bine
       18 - Zupanc Matic
  71'     6 - Lesar Matic
       5 - Knežević Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     19 - Komljenovič Luka
       13 - Kavčič Jan
  62'     9 - Veseli Besim
       8 - Krajnović Admir
  75'     21 - Varcar Anis
       7 - Bešić Pajić Rian
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan