align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 13.09.20
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 1 : 10 (0 : 4)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Beton Nejc
  5  Grašič Enej
  7  Pavlič Maks
  8  Ćosić Luka
  9  Kovačevič Aljoša
  10  Kuzma Žan
  11  Avsec Veno
  17  Ajdovec Jan (K)
  18  Draksler Benjamin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bernik Bine
  8  Bajt Maj
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Kudić Nermin
  20  Bratož Gaber
  Rezervni igralci
  4  Ambrož Miha
  6  Frbežar Nik
  12  Meglič Jan (V)
  14  Aljančič Domen
  15  Lončarič Teo
  16  Galjot Tevž
  20  Perdan David
  Rezervni igralci
  4  Guzelj Žiga
  6  Lesar Matic
  10  Pipp Jan
  15  Krmelj Blaž
  16  Bogataj David
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   0 : 2 5 - Grašič Enej (12') AG
   1 : 9 17 - Ajdovec Jan (76') 11m
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 2 - Debeljak Žiga (3') 11m
   0 : 3 8 - Bajt Maj (22')
   0 : 4 14 - Alič Tristan (42')
   0 : 5 8 - Bajt Maj (47')
   0 : 6 11 - Trdina Jaka (49')
   0 : 7 11 - Trdina Jaka (53')
   0 : 8 17 - Kimovec Maj (59')
   0 : 9 11 - Trdina Jaka (61')
   1 : 10 8 - Bajt Maj (80')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    7 - Pavlič Maks (62')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  35'     6 - Frbežar Nik
       18 - Draksler Benjamin
  40'     20 - Perdan David
       11 - Avsec Veno
  65'     14 - Aljančič Domen
       3 - Beton Nejc
  66'     15 - Lončarič Teo
       8 - Ćosić Luka
  70'     4 - Ambrož Miha
       5 - Grašič Enej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Bogataj David
       7 - Bernik Bine
  50'     4 - Guzelj Žiga
       5 - Knežević Andrej
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan