align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 13.09.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Zarica Kranj 11 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Varcar Enis
  5  Nikše Nik
  6  Perović Filip
  7  Komljenovič Luka
  8  Krajnović Admir
  10  Bešić Pajić Rian
  11  Živanović Igor (K)
  13  Kavčič Jan
  17  Podgoršek Aljaž
  73  Čampara Ajdin
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Globočnik Domen
  3  Pogačnik Gašper
  5  Oštir Nace (K)
  6  Brezničar Blaž
  8  Uršič Nagode Žiga
  9  Ahačič Marko
  10  Kabashi Blend
  12  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  13  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  Rezervni igralci
  2  Silahić Ervin
  9  Veseli Besim
  14  Brajič Anže
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 17 - Podgoršek Aljaž (23')
   2 : 1 7 - Komljenovič Luka (35')
   3 : 1 6 - Perović Filip (43')
   4 : 1 73 - Čampara Ajdin (47')
   5 : 1 14 - Brajič Anže (56')
   6 : 1 14 - Brajič Anže (60')
   7 : 1 73 - Čampara Ajdin (62')
   8 : 1 17 - Podgoršek Aljaž (65')
   9 : 1 7 - Komljenovič Luka (68')
   10 : 1 11 - Živanović Igor (83')
   11 : 1 14 - Brajič Anže (87')
   Zarica Kranj
   0 : 1 10 - Kabashi Blend (11')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Bešić Pajić Rian (63')
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Brajič Anže
       13 - Kavčič Jan
  46'     2 - Silahić Ervin
       5 - Nikše Nik
  64'     9 - Veseli Besim
       10 - Bešić Pajić Rian
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan