align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 1. krog 16.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  5  Tirović Benjamin (K)
  6  Bernik Žan Matic
  8  Kolenović Dino
  10  Mišić Marijo
  11  Lukan Jan
  14  Duraković Nicolas
  17  Stojanov Kristjan
  20  Remic Jure
  22  Jeram Žan
  80  Knap Tibor (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bezlaj Sebastijan (V)
  2  Debeljak Žiga
  5  Knežević Andrej
  7  Bernik Bine (K)
  8  Bajt Maj
  10  Kudić Nermin
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Bratož Gaber
  Rezervni igralci
  2  Šmitran Darko
  4  Cvek Andrej
  7  Kabashi Kujtim
  16  Gorenc Tim
  18  Saje Jan
  19  Tadina Miha
  21  Kasunić Bruno
  Rezervni igralci
  3  Križaj Žiga
  4  Guzelj Žiga
  6  Klemenčič Vid
  9  Drobnjak Jaša
  15  Krmelj Blaž
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 8 - Kolenović Dino (78')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 20 - Bratož Gaber (69')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    20 - Remic Jure (32')
    5 - Tirović Benjamin (52')
    3 - Petkovski Petar (52')
    2 - Šmitran Darko (86')
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Kudić Nermin (60')
    7 - Bernik Bine (63')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
    20 - Remic Jure (90')
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (74')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Šmitran Darko
       14 - Duraković Nicolas
  71'     7 - Kabashi Kujtim
       11 - Lukan Jan
  89'     19 - Tadina Miha
       10 - Mišić Marijo
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  72'     9 - Drobnjak Jaša
       11 - Trdina Jaka
  88'     4 - Guzelj Žiga
       5 - Knežević Andrej
  88'     15 - Krmelj Blaž
       14 - Alič Tristan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan