align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 20.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Zarica Kranj 19 : 0 (10 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 5
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim (K)
  4  Guzelj Žiga
  6  Bogataj David
  8  Bajt Maj
  10  Kudić Nermin
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  20  Bratož Gaber
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  0  Uršič Nagode Žiga
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  3  Brezničar Blaž
  5  Globočnik Domen
  6  Boškan Darko
  8  Pogačnik Gašper
  10  Kabashi Blend (K)
  11  Knavs Matic
  14  Ahačič Marko
  Rezervni igralci
  7  Križaj Žiga
  9  Drobnjak Jaša
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Alič Tristan (4')
   2 : 0 14 - Alič Tristan (8')
   3 : 0 8 - Bajt Maj (10')
   4 : 0 8 - Bajt Maj (15')
   5 : 0 14 - Alič Tristan (16')
   6 : 0 14 - Alič Tristan (21')
   7 : 0 11 - Trdina Jaka (26')
   8 : 0 11 - Trdina Jaka (29')
   9 : 0 11 - Trdina Jaka (31')
   10 : 0 11 - Trdina Jaka (32')
   11 : 0 9 - Drobnjak Jaša (48')
   12 : 0 9 - Drobnjak Jaša (52')
   13 : 0 7 - Križaj Žiga (55')
   14 : 0 11 - Trdina Jaka (62')
   15 : 0 14 - Alič Tristan (65')
   16 : 0 3 - Vrečič Tim (70')
   17 : 0 1 - Bertoncelj Martin (74') 11m
   18 : 0 11 - Trdina Jaka (80')
   19 : 0 14 - Alič Tristan (83')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Drobnjak Jaša
       2 - Debeljak Žiga
  46'     7 - Križaj Žiga
       10 - Kudić Nermin
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan