align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 20.09.20
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Žiri 4 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Česen Aleksandra
   1. pomočnik: Črček Andraž
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Ribnikar Žan
  5  Fuchs Leon
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  9  Kovačevič Aljoša
  10  Ajdovec Jan (K)
  15  Kuzma Žan
  16  Avsec Veno
  17  Vodeb Lenart
   Žiri
Priimek in ime
  1  Frelih Matija (V)
  2  Oblak Rok
  3  Gartnar Filip
  4  Štucin Aljaž (K)
  5  Kunc Žiga
  6  Kramperšek Tine
  7  Šifrar Ali
  8  Filipič Maks
  9  Medic Aleksi Mikael
  10  Vehar Menegatti Lovro
  11  Brus Oskar Danjel
  Rezervni igralci
  4  Grašič Enej
  6  Maček Aleš
  11  Perdan David
  12  Balkovec Urh (V)
  14  Pavlič Maks
  18  Žibert Jakob
  19  Frbežar Nik
  Rezervni igralci
  12  Lapajne Tim
  13  Gantar Gal
  16  Trček Jakob
  17  Mravlja Miha
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 16 - Avsec Veno (30')
   2 : 1 16 - Avsec Veno (42')
   3 : 1 16 - Avsec Veno (49') 11m
   4 : 1 15 - Kuzma Žan (84')
   Žiri
   1 : 1 8 - Filipič Maks (31')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    16 - Avsec Veno (59')
   Žiri
    5 - Kunc Žiga (8')
    7 - Šifrar Ali (21')
    10 - Vehar Menegatti Lovro (83')
    9 - Medic Aleksi Mikael (85')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  66'     11 - Perdan David
       16 - Avsec Veno
  69'     14 - Pavlič Maks
       8 - Ćosić Luka
  85'     19 - Frbežar Nik
       15 - Kuzma Žan
  89'     18 - Žibert Jakob
       9 - Kovačevič Aljoša
   Žiri
  Minuta  Igralec
  51'     12 - Lapajne Tim
       5 - Kunc Žiga
  51'     16 - Trček Jakob
       7 - Šifrar Ali
  69'     13 - Gantar Gal
       2 - Oblak Rok
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan