align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 20.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Šmitran Darko
  3  Petkovski Petar
  5  Tirović Benjamin (K)
  6  Bernik Žan Matic
  8  Kolenović Dino
  10  Mišić Marijo
  11  Lukan Jan
  14  Duraković Nicolas
  17  Stojanov Kristjan
  22  Jeram Žan
  80  Knap Tibor (V)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  5  Nikše Nik
  6  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Varcar Enis
  11  Živanović Igor (K)
  13  Kavčič Jan
  15  Gorgiev Diego
  16  Mulej Niki
  17  Podgoršek Aljaž
  73  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  1  Lipavic Vid (V)
  4  Cvek Andrej
  7  Bojić Igor
  15  Kabashi Kujtim
  16  Saje Jan
  18  Gorenc Tim
  19  Tadina Miha
  Rezervni igralci
  7  Kunčič Benjamin
  9  Veseli Besim
  14  Hvala Tristan
  19  Varcar Anis
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 3 - Petkovski Petar (48')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 7 - Kunčič Benjamin (92')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Cvek Andrej (89')
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Nikše Nik (69')
    9 - Veseli Besim (93')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Kabashi Kujtim
       11 - Lukan Jan
  64'     16 - Saje Jan
       2 - Šmitran Darko
  74'     4 - Cvek Andrej
       6 - Bernik Žan Matic
  77'     19 - Tadina Miha
       17 - Stojanov Kristjan
  82'     18 - Gorenc Tim
       14 - Duraković Nicolas
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Kunčič Benjamin
       73 - Čampara Ajdin
  72'     19 - Varcar Anis
       10 - Varcar Enis
  82'     9 - Veseli Besim
       13 - Kavčič Jan
  87'     14 - Hvala Tristan
       16 - Mulej Niki
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan