align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 04.10.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Žiri 3 : 4 (2 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  5  Nikše Nik
  6  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Varcar Enis
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  13  Kavčič Jan
  14  Brajič Anže
  15  Gorgiev Diego
  17  Podgoršek Aljaž
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  2  Oblak Rok
  3  Gartnar Filip
  4  Štucin Aljaž (K)
  5  Peternelj Leander Oskar
  6  Kramperšek Tine
  7  Šifrar Ali
  8  Filipič Maks
  9  Kavčič Nejc
  10  Vehar Menegatti Lovro
  11  Brus Oskar Danjel
  Rezervni igralci
  4  Lemeš Alen
  7  Komljenović Luka
  16  Veseli Besim
  21  Agić Armin
  73  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  12  Frelih Matija
  13  Gantar Gal
  16  Filipič Tine
  17  Trček Jakob
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 13 - Kavčič Jan (29')
   2 : 2 14 - Brajič Anže (32')
   3 : 3 17 - Podgoršek Aljaž (60')
   Žiri
   0 : 1 9 - Kavčič Nejc (25')
   1 : 2 3 - Gartnar Filip (30')
   2 : 3 3 - Gartnar Filip (45')
   3 : 4 16 - Filipič Tine (66')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    73 - Čampara Ajdin (78')
   Žiri
    1 - Lapajne Tine (87')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Žiri
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Komljenović Luka
       14 - Brajič Anže
  46'     4 - Lemeš Alen
       9 - Varcar Enis
  70'     16 - Veseli Besim
       13 - Kavčič Jan
  73'     73 - Čampara Ajdin
       4 - Lemeš Alen
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Trček Jakob
       7 - Šifrar Ali
  52'     16 - Filipič Tine
       11 - Brus Oskar Danjel
  70'     12 - Frelih Matija
       9 - Kavčič Nejc
  86'     13 - Gantar Gal
       2 - Oblak Rok
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan