align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 04.10.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 3 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim (K)
  7  Bernik Bine
  8  Bajt Maj
  10  Kudić Nermin
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Bratož Gaber
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  5  Tirović Benjamin (K)
  6  Bernik Žan Matic
  8  Kolenović Dino
  10  Mišić Marijo
  11  Lukan Jan
  14  Duraković Nicolas
  17  Stojanov Kristjan
  20  Remic Jure
  22  Jeram Žan
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  4  Guzelj Žiga
  6  Bogataj David
  9  Drobnjak Jaša
  13  Klemenčič Vid
  Rezervni igralci
  2  Šmitran Darko
  4  Cvek Andrej
  7  Kabashi Kujtim
  16  Saje Jan
  18  Jenko Mark
  19  Tadina Miha
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Bernik Bine (60') 11m
   2 : 2 14 - Alič Tristan (86')
   3 : 2 11 - Trdina Jaka (88')
   Sava Kranj
   0 : 1 20 - Remic Jure (19')
   1 : 2 17 - Stojanov Kristjan (77')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Vrečič Tim (53')
    10 - Kudić Nermin (56')
    11 - Trdina Jaka (88')
    1 - Bertoncelj Martin (92')
   Sava Kranj
    3 - Petkovski Petar (60')
    8 - Kolenović Dino (60')
    17 - Stojanov Kristjan (67')
    7 - Kabashi Kujtim (88')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Kudić Nermin (92')
   Sava Kranj
    8 - Kolenović Dino (92')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  72'     6 - Bogataj David
       17 - Kimovec Maj
  86'     9 - Drobnjak Jaša
       7 - Bernik Bine
  86'     4 - Guzelj Žiga
       2 - Debeljak Žiga
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Jenko Mark
       6 - Bernik Žan Matic
  68'     7 - Kabashi Kujtim
       11 - Lukan Jan
  75'     2 - Šmitran Darko
       10 - Mišić Marijo
  82'     16 - Saje Jan
       14 - Duraković Nicolas
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan