align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 1. krog 29.08.20
   TEKMA: Tržič 2012 - Škofja Loka-Medvode 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  2  Aljančič Klemen
  5  Grašič Štefan
  6  Torkar Matic
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  10  Thaler Aljaž
  14  Slabe Matic
  15  Pucelj Andraž
  18  Kukovič Urban (K)
  19  Zupan Cleo
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Klemenčič Vid
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Trdina Martin
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  9  Drobnjak Jaša
  10  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  18  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  4  Mladenovski Žan
  11  Žumer Jakob
  21  Boncelj David
  Rezervni igralci
  2  Zupanc Tomaž
  8  Bektašević Ali
  11  Stamenkovski Pavel
  14  Zorman Jon
  16  Štravs Luka
   TRENER
   Tržič 2012
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Tržič 2012
   0 : 6 18 - Kukovič Urban (78') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Novak Ivan (24')
   0 : 2 9 - Drobnjak Jaša (35')
   0 : 3 16 - Štravs Luka (52')
   0 : 4 10 - Novak Ivan (61')
   0 : 5 11 - Stamenkovski Pavel (75')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Novak Ivan (77')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  41'     21 - Boncelj David
       15 - Pucelj Andraž
  46'     11 - Žumer Jakob
       10 - Thaler Aljaž
  54'     4 - Mladenovski Žan
       8 - Erman Aljaž
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Bektašević Ali
       9 - Drobnjak Jaša
  46'     14 - Zorman Jon
       18 - Križaj Žiga
  46'     2 - Zupanc Tomaž
       17 - Kastelec Domen
  46'     11 - Stamenkovski Pavel
       7 - Krmelj Blaž
  46'     16 - Štravs Luka
       3 - Klemenčič Vid
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan