align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 1. krog 29.08.20
   TEKMA: Niko Železniki - Visoko-Preddvor 6 : 3 (3 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 5
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Kavčič Aljoša (V)
  2  Frakelj Matic
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Kos Gašper
  8  Jensterle Ksaver
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  2  Zaplotnik Luka
  3  Spreizer Miha
  6  Prestor Jošt
  7  Pavlič Maks
  8  Prestor Luka
  9  Ančimer Nik
  10  Jenko Maj
  11  Jereb Marcel
  17  Vodeb Lenart
  19  Fuchs Leon (K)
  Rezervni igralci
  13  Pirc Jan
  14  Arko Urh
  15  Lotrič Jure
  17  Dolinar Jan
  Rezervni igralci
  12  Beton Jaka (V)
  13  Šoštarič Urban
  14  Globočnik Jaka
  15  Sitar Jakob
  16  Draksler Jaka
  18  Bojc Matej
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Kos Gašper (4')
   2 : 0 11 - Purgar Erik (10')
   3 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (15')
   4 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (50')
   5 : 3 7 - Kos Gašper (78')
   6 : 3 7 - Kos Gašper (82')
   Visoko-Preddvor
   3 : 1 9 - Ančimer Nik (20')
   4 : 2 19 - Fuchs Leon (58')
   4 : 3 8 - Prestor Luka (64')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    3 - Kavčič Miha (79')
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Arko Urh
       8 - Jensterle Ksaver
  55'     15 - Lotrič Jure
       2 - Frakelj Matic
  57'     17 - Dolinar Jan
       6 - Šmid Izak
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  30'     15 - Sitar Jakob
       10 - Jenko Maj
  41'     12 - Beton Jaka
       1 - Balkovec Urh
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan