align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 2. krog 05.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V,K)
  5  Jaklič Urh
  7  Jeršin Mark
  8  Šarić Nedim
  9  Duraković Aleksander
  10  Jenko Mark
  11  Oman Matija
  14  Gregorič Jakob
  19  Marušić Bojan
  21  Vrhovnik Marko
  46  Bajrović Emre
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Mladenović Igor (V)
  5  Gorgiev Diego
  6  Silahić Ervin (K)
  7  Bešić Pajić Rian
  8  Kunčič Benjamin
  9  Varcar Enis
  10  Gigović Ognjen
  11  Komljenovič Luka
  14  Brajič Anže
  16  Mulej Niki
  19  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  12  Merhar Nejc (V)
  16  Kranjc Peter
  18  Tešar Kmetec Anže
  22  Jasiqi Edison
  Rezervni igralci
  4  Mladenov David
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Sava Kranj
   Matijašević Žarko
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 3 7 - Jeršin Mark (63')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 5 - Gorgiev Diego (21')
   0 : 2 7 - Bešić Pajić Rian (32') 11m
   0 : 3 11 - Komljenovič Luka (42')
   1 : 4 7 - Bešić Pajić Rian (70')
   2 : 4 1 - Mladenović Igor (73') AG
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    19 - Marušić Bojan (15')
    5 - Jaklič Urh (36')
    14 - Gregorič Jakob (48')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Kunčič Benjamin (68')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     22 - Jasiqi Edison
       19 - Marušić Bojan
  50'     18 - Tešar Kmetec Anže
       14 - Gregorič Jakob
  60'     16 - Kranjc Peter
       8 - Šarić Nedim
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  64'     13 - Hvala Tristan
       14 - Brajič Anže
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan