align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 12.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - Sava Kranj 2 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  2  Frakelj Matic
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Lotrič Aljaž
  8  Dolinar Jan
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  12  Pirc Jan (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Jaklič Urh
  6  Vrhovnik Marko
  7  Jeršin Mark
  8  Šarić Nedim
  9  Duraković Aleksander
  10  Jenko Mark (K)
  11  Oman Matija
  18  Novak Clooney
  20  Bajrović Emre
  22  Gregorič Jakob
  Rezervni igralci
  13  Jensterle Ksaver
  14  Lotrič Matjaž
  Rezervni igralci
  3  Kranjc Peter
  4  Marušić Bojan
  13  Velov Nik
  14  Šmrković Amin
  16  Spasovski David
  19  Korać Anes
  21  Jasiqi Edison
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Sava Kranj
   Alibabić Elvir
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 8 - Dolinar Jan (13')
   Sava Kranj
   0 : 1 7 - Jeršin Mark (10')
   1 : 2 8 - Šarić Nedim (49')
   2 : 2 22 - Gregorič Jakob (52') AG
   2 : 3 11 - Oman Matija (67')
   2 : 4 7 - Jeršin Mark (70')
   2 : 5 14 - Šmrković Amin (80')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    10 - Lotrič Škoda Maks (76')
   Sava Kranj
    20 - Bajrović Emre (45')
    10 - Jenko Mark (74')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Jensterle Ksaver
       7 - Lotrič Aljaž
  77'     14 - Lotrič Matjaž
       2 - Frakelj Matic
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Jasiqi Edison
       9 - Duraković Aleksander
  69'     16 - Spasovski David
       8 - Šarić Nedim
  77'     3 - Kranjc Peter
       18 - Novak Clooney
  79'     14 - Šmrković Amin
       11 - Oman Matija
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan