align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 12.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  4  Debeljak Jaka
  5  Trdina Martin
  6  Bogataj David (K)
  7  Krmelj Blaž
  9  Drobnjak Jaša
  10  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  15  Japić Edi
  16  Štravs Luka
  17  Kastelec Domen
  18  Križaj Žiga
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Beton Jaka (V)
  2  Zaplotnik Luka
  3  Spreizer Miha
  4  Vodeb Lenart
  5  Fuchs Leon (K)
  6  Prestor Jošt
  7  Pavlič Maks
  8  Prestor Luka
  9  Ančimer Nik
  10  Globočnik Jaka
  11  Šoštarič Urban
  Rezervni igralci
  3  Klemenčič Vid
  8  Bektašević Ali
  11  Stamenkovski Pavel
  14  Zorman Jon
  21  Biščević Timien
  Rezervni igralci
  12  Balkovec Urh
  14  Jereb Marcel
  15  Jenko Maj
  17  Žibert Tilen
  18  Draksler Jaka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 9 - Drobnjak Jaša (24')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Trdina Martin (62')
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Bektašević Ali
       18 - Križaj Žiga
  49'     11 - Stamenkovski Pavel
       7 - Krmelj Blaž
  52'     14 - Zorman Jon
       17 - Kastelec Domen
  59'     3 - Klemenčič Vid
       9 - Drobnjak Jaša
  67'     21 - Biščević Timien
       14 - Zorman Jon
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  53'     14 - Jereb Marcel
       10 - Globočnik Jaka
  59'     15 - Jenko Maj
       9 - Ančimer Nik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan