align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 12.09.20
   TEKMA: Tržič 2012 - Zarica Kranj 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  2  Aljančič Klemen
  5  Kveder Val
  6  Torkar Matic
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  11  Žumer Jakob
  14  Slabe Matic
  15  Pucelj Andraž
  17  Thaler Aljaž
  18  Kukovič Urban (K)
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Ilisić David
  3  Kovačič Domen
  6  Boškan Darko
  8  Uršič Nagode Žiga (K)
  9  Globočnik Domen
  10  Špernjak Nik
  14  Brezničar Blaž
  17  Pogačnik Gašper
  18  Ahačič Marko
  19  Bokal Šter Lan
  Rezervni igralci
  3  Mladenovski Žan
  9  Boncelj David
  12  Vogelnik Gašper (V)
  20  Uzar Tai
  22  Biberović Denis
  Rezervni igralci
  5  Bjelokapić Maj
  7  Božnar Nejc
  11  Bajželj Domen
  12  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
   TRENER
   Tržič 2012
   Markelj David
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Tržič 2012
   1 : 0 6 - Torkar Matic (5')
   Zarica Kranj
   1 : 1 10 - Špernjak Nik (10')
   1 : 2 8 - Uršič Nagode Žiga (15')
   1 : 3 9 - Globočnik Domen (58')
   1 : 4 11 - Bajželj Domen (75')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
    14 - Slabe Matic (14')
   Zarica Kranj
    17 - Pogačnik Gašper (26')
    2 - Ilisić David (43')
    8 - Uršič Nagode Žiga (75')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
    14 - Slabe Matic (47')
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Mladenovski Žan
       15 - Pucelj Andraž
  45'     9 - Boncelj David
       2 - Aljančič Klemen
  60'     20 - Uzar Tai
       8 - Erman Aljaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     11 - Bajželj Domen
       19 - Bokal Šter Lan
  75'     7 - Božnar Nejc
       9 - Globočnik Domen
  75'     5 - Bjelokapić Maj
       6 - Boškan Darko
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan