align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 19.09.20
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 12 (0 : 7)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Pogačnik Gašper
  6  Boškan Darko
  8  Uršič Nagode Žiga (K)
  9  Korenjak Val
  10  Špernjak Nik
  11  Globočnik Domen
  14  Brezničar Blaž
  16  Ahačič Marko
  18  Hudovernik Urban
  19  Bokal Šter Lan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  4  Debeljak Jaka
  6  Trdina Martin (K)
  7  Krmelj Blaž
  8  Bektašević Ali
  9  Drobnjak Jaša
  10  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  16  Štravs Luka
  17  Kastelec Domen
  18  Križaj Žiga
  19  Japić Edi
  Rezervni igralci
  3  Kovačič Domen
  5  Bjelokapić Maj
  7  Božnar Nejc
  12  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  15  Ilisić David
  17  Bogataj Luka
  Rezervni igralci
  3  Pelicon Maj
  11  Stamenkovski Pavel
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Klemenčič Vid
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   Škofja Loka-Medvode
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 12 2 - Pogačnik Gašper (73')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 9 - Drobnjak Jaša (7')
   0 : 2 6 - Trdina Martin (17')
   0 : 3 18 - Križaj Žiga (23')
   0 : 4 9 - Drobnjak Jaša (27')
   0 : 5 16 - Štravs Luka (33')
   0 : 6 9 - Drobnjak Jaša (35')
   0 : 7 7 - Krmelj Blaž (37')
   0 : 8 10 - Novak Ivan (42')
   0 : 9 10 - Novak Ivan (47')
   0 : 10 8 - Bektašević Ali (48')
   0 : 11 9 - Drobnjak Jaša (60')
   0 : 12 9 - Drobnjak Jaša (67')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    18 - Hudovernik Urban (58')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Ilisić David
       6 - Boškan Darko
  41'     3 - Kovačič Domen
       10 - Špernjak Nik
  53'     12 - Ponjavić Dojčinović Teo
       1 - Jenko Žan
  62'     17 - Bogataj Luka
       11 - Globočnik Domen
  75'     5 - Bjelokapić Maj
       8 - Uršič Nagode Žiga
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Pelicon Maj
       4 - Debeljak Jaka
  41'     21 - Klemenčič Vid
       6 - Trdina Martin
  47'     20 - Velikovrh Ožbej
       16 - Štravs Luka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan