align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 4. krog 19.09.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 10 : 1 (6 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Brajič Anže
  5  Gorgiev Diego
  6  Silahić Ervin (K)
  7  Gigović Ognjen
  8  Kunčič Benjamin
  10  Bešić Pajić Rian
  11  Komljenovič Luka
  12  Pašagić Denis (V)
  15  Mladenov David
  16  Mulej Niki
  19  Varcar Anis
   Niko Železniki
Priimek in ime
  2  Frakelj Matic
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Dolinar Jan
  6  Šmid Izak
  7  Kos Gašper (K)
  8  Jensterle Ksaver
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  12  Pirc Jan (V)
  Rezervni igralci
  1  Mladenović Igor (V)
  2  Varcar Enis
  9  Muratović Ernest
  17  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  13  Šolar Ožbolt
  14  Arko Urh
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Komljenovič Luka (8')
   2 : 0 19 - Varcar Anis (13')
   3 : 1 10 - Bešić Pajić Rian (15')
   4 : 1 4 - Brajič Anže (19')
    10 - Bešić Pajić Rian (20') 11m
   5 : 1 11 - Komljenovič Luka (22')
   6 : 1 10 - Bešić Pajić Rian (24')
   7 : 1 4 - Brajič Anže (47')
   8 : 1 11 - Komljenovič Luka (59')
   9 : 1 17 - Hvala Tristan (65')
   10 : 1 5 - Gorgiev Diego (67')
   Niko Železniki
   2 : 1 7 - Kos Gašper (15')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Kunčič Benjamin (62')
    7 - Gigović Ognjen (78')
   Niko Železniki
    4 - Primožič Luka (60')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  47'     17 - Hvala Tristan
       19 - Varcar Anis
  47'     2 - Varcar Enis
       15 - Mladenov David
  47'     1 - Mladenović Igor
       12 - Pašagić Denis
  63'     20 - Ibrahimović Anes
       8 - Kunčič Benjamin
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Šolar Ožbolt
       8 - Jensterle Ksaver
  41'     14 - Arko Urh
       11 - Purgar Erik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan