align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 5. krog 26.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Klemenčič Vid
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Trdina Martin
  7  Drobnjak Jaša
  8  Bektašević Ali
  10  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Štravs Luka
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  19  Križaj Žiga
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Merhar Nejc (V)
  2  Bajrović Emre
  6  Likar Žak
  7  Jeršin Mark
  8  Šarić Nedim
  10  Jenko Mark (K)
  11  Oman Matija
  14  Šmrković Amin
  16  Duraković Aleksander
  17  Jasiqi Edison
  18  Klinkon Anžej
  Rezervni igralci
  11  Stamenkovski Pavel
  16  Velikovrh Ožbej
  18  Zupanc Tomaž
  20  Biščević Timien
  Rezervni igralci
  4  Jaklič Urh
  9  Vrhovnik Marko
  15  Marušić Bojan
  19  Gregorič Jakob
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Sava Kranj
   Toševski Nenad
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Drobnjak Jaša (48')
   2 : 0 11 - Stamenkovski Pavel (66')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Bektašević Ali (60')
   Sava Kranj
    7 - Jeršin Mark (50')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
    2 - Bajrović Emre (54')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Stamenkovski Pavel
       2 - Klemenčič Vid
  61'     18 - Zupanc Tomaž
       8 - Bektašević Ali
  65'     20 - Biščević Timien
       5 - Trdina Martin
  74'     16 - Velikovrh Ožbej
       19 - Križaj Žiga
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Vrhovnik Marko
       1 - Merhar Nejc
  41'     19 - Gregorič Jakob
       17 - Jasiqi Edison
  41'     4 - Jaklič Urh
       18 - Klinkon Anžej
  66'     15 - Marušić Bojan
       14 - Šmrković Amin
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan