align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 03.10.20
   TEKMA: Sava Kranj - Visoko-Preddvor 4 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Radosavljević Alex
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Gregorič Jakob
  3  Šarić Nedim
  7  Jeršin Mark
  8  Korać Anes
  9  Duraković Aleksander
  10  Jenko Mark (K)
  11  Oman Matija
  14  Šmrković Amin
  17  Jasiqi Edison
  20  Klinkon Anžej
  46  Likar Žak (V)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Beton Jaka (V)
  2  Zaplotnik Luka
  3  Spreizer Miha
  4  Vodeb Lenart
  7  Pavlič Maks
  8  Prestor Luka (K)
  9  Ančimer Nik
  10  Globočnik Jaka
  11  Šoštarič Urban
  15  Jenko Maj
  16  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  1  Merhar Nejc
  5  Tešar Kmetec Anže
  6  Vrhovnik Marko
  15  Velov Nik
  18  Kranjc Peter
  22  Marušić Bojan
  Rezervni igralci
  6  Prestor Jošt
  14  Jereb Marcel
  19  Draksler Jaka
   TRENER
   Sava Kranj
   Toševski Nenad
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 7 - Jeršin Mark (28')
   3 : 2 8 - Korać Anes (75')
   4 : 2 7 - Jeršin Mark (82') 11m
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 15 - Jenko Maj (20')
   1 : 2 8 - Prestor Luka (35') 11m
   2 : 2 3 - Spreizer Miha (58') AG
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    9 - Duraković Aleksander (70')
    3 - Šarić Nedim (79')
   Visoko-Preddvor
    9 - Ančimer Nik (60')
    15 - Jenko Maj (64')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  31'     6 - Vrhovnik Marko
       14 - Šmrković Amin
  66'     15 - Velov Nik
       17 - Jasiqi Edison
  75'     18 - Kranjc Peter
       9 - Duraković Aleksander
  78'     22 - Marušić Bojan
       18 - Kranjc Peter
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Jereb Marcel
       10 - Globočnik Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan