align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 7. krog 10.10.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Niko Železniki 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik: Radosavljević Alex
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Novak Ivan
  4  Debeljak Jaka
  5  Trdina Martin
  6  Bogataj David (K)
  7  Krmelj Blaž
  8  Bektašević Ali
  9  Knežević Matej
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  21  Drobnjak Jaša
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Kavčič Aljoša (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  8  Frakelj Matic
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  19  Kos Gašper
  Rezervni igralci
  10  Klemenčič Vid
  11  Stamenkovski Pavel
  16  Štravs Luka
  19  Križaj Žiga
  20  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  13  Jensterle Ksaver
  14  Arko Urh
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Krmelj Blaž (12')
   2 : 0 10 - Klemenčič Vid (51')
   Niko Železniki
   2 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (59')
   2 : 2 11 - Purgar Erik (60')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    16 - Štravs Luka (75')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Štravs Luka
       9 - Knežević Matej
  41'     11 - Stamenkovski Pavel
       17 - Kastelec Domen
  41'     10 - Klemenčič Vid
       8 - Bektašević Ali
  41'     19 - Križaj Žiga
       7 - Krmelj Blaž
  55'     20 - Velikovrh Ožbej
       6 - Bogataj David
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Arko Urh
       8 - Frakelj Matic
  55'     13 - Jensterle Ksaver
       3 - Kavčič Miha
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan