align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 8. krog 17.10.20
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 0 : 11 (0 : 6)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Jošt Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Ilisić David
  5  Bajželj Domen
  6  Boškan Darko
  8  Uršič Nagode Žiga
  9  Globočnik Domen
  10  Špernjak Nik
  13  Grubič Juhant Aleksander
  14  Brezničar Blaž (K)
  16  Bokal Šter Lan
  18  Hudovernik Urban
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  5  Gorgiev Diego
  6  Silahić Ervin (K)
  7  Gigović Ognjen
  9  Varcar Enis
  10  Bešić Pajić Rian
  11  Komljenović Luka
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Brajič Anže
  16  Mulej Niki
  17  Hvala Tristan
  19  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  3  Kovačič Domen
  7  Božnar Nejc
  17  Bogataj Luka
  Rezervni igralci
  1  Mladenović Igor (V)
  8  Muratović Ernest
  18  Mladenov David
  20  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 17 - Hvala Tristan (11')
   0 : 2 14 - Brajič Anže (19')
   0 : 3 14 - Brajič Anže (23')
   0 : 4 9 - Varcar Enis (27')
   0 : 5 9 - Varcar Enis (28')
   0 : 6 10 - Bešić Pajić Rian (33')
   0 : 7 7 - Gigović Ognjen (47')
   0 : 8 14 - Brajič Anže (48')
   0 : 9 6 - Silahić Ervin (55')
   0 : 10 5 - Gorgiev Diego (59')
   0 : 11 16 - Mulej Niki (66')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Kovačič Domen
       13 - Grubič Juhant Aleksander
  55'     7 - Božnar Nejc
       6 - Boškan Darko
  60'     17 - Bogataj Luka
       5 - Bajželj Domen
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Muratović Ernest
       19 - Varcar Anis
  55'     20 - Ibrahimović Anes
       17 - Hvala Tristan
  60'     1 - Mladenović Igor
       12 - Pašagić Denis
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan