align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 1. krog 30.08.20
   TEKMA: Šenčur-Velesovo U14 - Preddvor-Šenčur 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur-Velesovo U14
Priimek in ime
  3  Čebulj Jan
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  6  Stojko Luka
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  12  Debeljak Ažbe (V)
  15  Okorn Lovro
  16  Šenk Jakob
  17  Podgoršek Jakob
  77  Jesenovec Jošt
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Arnež Gašper (V)
  3  Hribernik Bine (K)
  4  Bele Mark
  7  Mijatović Daniel
  10  Strojan Šporar Jošt
  11  Volčjak Jernej
  15  Podjed Rok
  17  Ajdovec Jaka
  19  Jereb Blaž
  20  Oselj Žiga
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  18  Albreht Svit
  20  Vučenović Nemanja
  23  Fon Maj
  25  Udovč Rok
  Rezervni igralci
  8  Bergant Krištof
  9  Krč Štefan
  13  Volčjak Jaka
  14  Valjavec Gašper
  22  Durkov Gašper
  24  Šenk Žan
   TRENER
   Šenčur-Velesovo U14
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Šenčur-Velesovo U14
   1 : 0 10 - Ljubeljšek Matic (45')
   Preddvor-Šenčur
   OPOMINJANI
   Šenčur-Velesovo U14
    10 - Ljubeljšek Matic (40')
   Preddvor-Šenčur
    9 - Krč Štefan (71')
   IZKLJUČENI
   Šenčur-Velesovo U14
   Preddvor-Šenčur
   MENJAVE
   Šenčur-Velesovo U14
  Minuta  Igralec
  36'     20 - Vučenović Nemanja
       6 - Stojko Luka
  43'     23 - Fon Maj
       9 - Plevel Jerca
  50'     25 - Udovč Rok
       16 - Šenk Jakob
  54'     18 - Albreht Svit
       10 - Ljubeljšek Matic
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     22 - Durkov Gašper
       23 - Pesko Tin Lan
  49'     14 - Valjavec Gašper
       11 - Volčjak Jernej
  59'     9 - Krč Štefan
       17 - Ajdovec Jaka
  59'     8 - Bergant Krištof
       3 - Hribernik Bine
  59'     13 - Volčjak Jaka
       7 - Mijatović Daniel
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan