align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 1. krog 30.08.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 14 (0 : 5)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Markež Erik (V)
  2  Zrnič Timon
  3  Kranjec Jan
  5  Mlakar Matic
  6  Samardžić Adis
  8  Tadić Ivano
  10  Uščuplić Edin
  11  Halilović Ela
  14  Huseinbašić Adis
  15  Legat Anže
  16  Kerić Dino
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Medved Tjaš
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  11  Ule Aleksander
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  Rezervni igralci
  4  Žmuc Adam
  7  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka (V)
  3  Vučkov Ilijan
  8  Keše Žak
  13  Slijepčević Daniel
  14  Kastelec Tadej
  18  Eržen Luka
  20  Korać Din
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Škofja Loka-Medvode
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 6 3 - Kranjec Jan (39') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Ćosić Kristijan (7')
   0 : 2 6 - Vrabec Matevž (8')
   0 : 3 9 - Kostić Drejc (16')
   0 : 4 10 - Zadravec Naj (28')
   0 : 5 7 - Ćosić Kristijan (29')
   0 : 7 9 - Kostić Drejc (40')
   0 : 8 7 - Ćosić Kristijan (40')
   0 : 9 7 - Ćosić Kristijan (45')
   0 : 10 7 - Ćosić Kristijan (49')
   0 : 11 9 - Kostić Drejc (50')
   0 : 12 18 - Eržen Luka (51')
   0 : 13 18 - Eržen Luka (52')
   0 : 14 6 - Vrabec Matevž (62')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Uščuplić Edin (59')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  48'     4 - Žmuc Adam
       16 - Kerić Dino
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Slijepčević Daniel
       10 - Zadravec Naj
  40'     0 - Pavlišič Luka
       1 - Vrhunec Urban
  48'     18 - Eržen Luka
       5 - Iliev Filip
  55'     3 - Vučkov Ilijan
       15 - Košir Anže
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan