align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Gasser Martin
  3  Koblar Tine
  4  Zukić Alan
  5  Murn Ažbe
  6  Lotrič Matjaž
  7  Lotrič Jure
  8  Arko Urh (K)
  9  Vrhunc Gašper
  10  Luznar Urh
  11  Šolar Ožbolt
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Kranjec Jan
  4  Uščuplić Edin
  5  Biščević Lan
  7  Adrović Evin
  8  Omerdić Haris
  10  Božić Mateo
  11  Silahić Benjamin
  12  Markež Erik (V,K)
  13  Mlakar Matic
  16  Kerić Dino
  17  Tadić Ivano
  Rezervni igralci
  13  Lušina Nejc
  14  Primožič Žak
  15  Mohorič Tevž
  16  Pintar Jure
  17  Purgar Žiga
  18  Nastran Mark
  Rezervni igralci
  2  Žmuc Adam
  6  Samardžić Adis
  9  Murić Sandin
  20  Halilović Ela
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 9 - Vrhunc Gašper (22')
   2 : 1 10 - Luznar Urh (69')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Adrović Evin (2') 11m
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    6 - Lotrič Matjaž (26')
    10 - Luznar Urh (54')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Omerdić Haris (40')
    3 - Kranjec Jan (59')
    16 - Kerić Dino (62')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Nastran Mark
       9 - Vrhunc Gašper
  46'     15 - Mohorič Tevž
       4 - Zukić Alan
  62'     17 - Purgar Žiga
       3 - Koblar Tine
  62'     13 - Lušina Nejc
       2 - Gasser Martin
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Murić Sandin
       8 - Omerdić Haris
  46'     6 - Samardžić Adis
       7 - Adrović Evin
  62'     2 - Žmuc Adam
       17 - Tadić Ivano
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan