align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Triglav Domplan-bordo 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Kuštrin Matej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  18  Eržen Luka
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  2  Koštrun Krištof
  7  Kranjc Žiga (K)
  8  Huskić Tian
  10  Varagić Aleksij
  13  Begovič Žan
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  19  Orehek Aljoša
  28  Povšič Luka
  Rezervni igralci
  3  Vučkov Ilijan
  10  Zadravec Naj
  11  Ule Aleksander
  13  Keše Žak
  14  Stanič Žan Miloš
  19  Slijepčević Daniel
  20  Pavlišič Luka (V)
  Rezervni igralci
  12  Ćoralić Ernan
  21  Sabolek David
  24  Raztresen Nik (V)
  25  Oštir Jurij
  33  Orlič Luka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Triglav Domplan-bordo
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 15 - Košir Anže (8')
   2 : 0 18 - Eržen Luka (15')
   3 : 0 7 - Ćosić Kristijan (30') 11m
   4 : 1 9 - Kostić Drejc (56')
   5 : 1 7 - Ćosić Kristijan (70') 11m
   Triglav Domplan-bordo
   3 : 1 7 - Kranjc Žiga (42')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Iliev Filip (61')
   Triglav Domplan-bordo
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Triglav Domplan-bordo
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Ule Aleksander
       2 - Hafner Maks
  36'     10 - Zadravec Naj
       18 - Eržen Luka
  49'     13 - Keše Žak
       15 - Košir Anže
  64'     19 - Slijepčević Daniel
       5 - Iliev Filip
  69'     14 - Stanič Žan Miloš
       4 - Tošeski Tim
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  36'     24 - Raztresen Nik
       1 - Krasniqi Ilaz
  36'     25 - Oštir Jurij
       15 - Baltič Aljaž
  45'     21 - Sabolek David
       28 - Povšič Luka
  53'     33 - Orlič Luka
       2 - Koštrun Krištof
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan