align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Bled-Bohinj - Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Osenjak Jon (V)
  4  Rabič Vasja
  5  Kerlec Mark
  10  Čop Štefan
  11  Šmid Jan (K)
  13  Oblak Gal
  14  Horvat Jaka
  17  Repe Žiga
  18  Pavlin Tadej
  30  Hrobat Plemelj Aljaž
  37  Zupančič Blaž
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Bernik David
  4  Sadikaj Butrint
  5  Sernel Tit
  6  Hajzeri Roberto
  7  Mesojedec Erzin Marti
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Zupan Tevž
  11  Madon Maja
  19  Humerca Jakob (K)
  Rezervni igralci
  6  Oblak Medej
  15  Rozman Jakob
  22  Šolar Jakob
  23  Plemelj Tian
  27  Vidic Žiga
  40  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  12  Rupel Jernej (V)
  13  Zorko Blaž
  14  Lepir Uroš
  15  Mitkovski Damjan
  16  Koman Jan
  18  Cumbo David
  20  Kobal Nikki
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Ristić Grujo
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Bernik David (9') AG
   1 : 1 9 - Golub Mitja (11')
   1 : 2 16 - Koman Jan (38')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
    11 - Šmid Jan (51')
   Šobec Lesce
    6 - Hajzeri Roberto (65')
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  43'     6 - Oblak Medej
       10 - Čop Štefan
  54'     15 - Rozman Jakob
       37 - Zupančič Blaž
  54'     23 - Plemelj Tian
       5 - Kerlec Mark
  59'     40 - Fajan Luka
       4 - Rabič Vasja
  67'     22 - Šolar Jakob
       17 - Repe Žiga
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Koman Jan
       10 - Zupan Tevž
  59'     20 - Kobal Nikki
       11 - Madon Maja
  67'     18 - Cumbo David
       8 - Hribernik Jonatan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan